Монтаж виробу

Особливості монтажу

Підготовка та процес монтажу мають свою специфіку. Наші майстри передбачають всі нюанси.

 1. Під кожен з видів майбутніх робіт підбирається інструмент, що закріплює матеріал та багато іншого.

 2. Є різниця в підготовці поверхонь для укладання кам’яних плит. Мармур і граніт мають різну вагу і відрізняються за структурою. Під мармур майданчик ретельно вирівнюється, а граніт цього не потребує, так як під його масою все вирівнюється само собою.

 3. Під час підготовки поверхні до укладання не допускається появи повітряного простору між плитами і шаром цементного клею або інший суміші.

 4. Перед монтажними роботами беруться до уваги не тільки особливості, але і колір натурального каменю, під який підбираються вигляд і тон клею або затірки.

 5. При монтажі враховується здатність натурального каменю реагувати на зміну температур, тому ширина шва становить не менше міліметра.

 6. Гранітні чи мармурові плити укладаються на підготовлену наливну підлогу, що забезпечує рівну площадку, а при наявності системи «теплої підлоги», захищає її від продавлювання або іншого ушкодження від тяжкості каменю.

 7. Полірування каменю (докладніше про поліровці…) здійснюється після суворо витриманого терміну твердіння основи, на якій тримається поверхню. Інакше під вібрацією машини все плити відійдуть, що зіпсує роботу.

 8. При монтажі у вологих приміщеннях виникає необхідність додаткової обробки каменю гідрофобізаторами та підбір клейового складу, застосовного в умовах підвищеного вмісту вологи.

Успіх вдалого монтажу виробів з каменю залежить від правильного виміру. Наші замірники звертають увагу не тільки на розміри, але і розташування в інтер’єрі, відстань до меблів. Найчастіше це стосується стільниць і підвіконь. Фахівці беруть до уваги всі нюанси, оскільки в цьому випадку немає дрібниць. Якщо природна структура каменю не розрахована під вимоги замовника, то вони обов’язково пояснюють причину.

Види робіт

Нашою компанією здійснюються наступні види монтажних робіт:

 • декоративне оздоблення та облицювання каменем приміщень, а також фасадів;

 • установка сходів, перил, колон;

 • мощення садових доріжок і створення мозаїчної бруківки, встановлення бордюрів;

 • монтаж і оздоблення стільницьпідвіконькамінів, барних стійок і так далі;

 • установка фонтанів, лавочок, пандусів та інших елементів, що прикрашають ландшафти.

 • Установка памятників та склепів.