Наша мета - кожен задоволений клієнт

Історія створеня фірми

Наша фірма почала працювати 17 років тому. Починалось з двох людей, тільки один був каменярем. Перші роботи були знайомим, потім після вдалих і якісних робіт, стали з’являтись клієнти. Виникла потреба в розширенні виробництва, збільшенні асортименту виробів і послуг.

Наші майстри

Спеціалістів підготовлюєм самі, на практиці. Попри збільшення обсягів дотримуємся принципу індивідуального підходу до кожного клієнта і його побажань. Стандартних і уніфікованих рішень не шукаємо, розглядаємо взаємовигідні і доступні варіанти співпраці. Впенвнені, що навіть найдешевший з наших виробів має бути надійним, якісним і естетичним.

Доставка

Самовивіз, безкоштовна по місту, безкоштовна при замовлені від х грн по області, виїзд, зателефонуйте щоб отримати точну інформацію

Історія створеня фірми

При замовлені виробу беремо обовязкову передплату в розмірі 30 % вартості виробу, розрахуватися можна готівкою, банківською картою, переказом на карту,

Розрахунок можливий в готівковій та безготівковій формі, можлива оплата на картку. Працюємо, як з кінцевим споживачем, так і з організаціями, фірмами.